Пускаючи бульбашки


Кухня пошагово

Magnetiz-manual

Розміри: 36x29x4 см

Вага: 1,556 кг

В коробці: 89 яскравих великих магнітів (без магнітної дошки)

Інструкція для гри

Вік 3 роки
Тільки під спостереженням дорослих.

Дайте велику деталь, наприклад, двері, килимок, стілець або хлопчика / дівчинку Вашій дитині. Попросіть його / її голосно назвати деталь і розмістити її  на відповідному місці на ігровій дошці. Додавайте наступні фігурки відповідно до рівня розуміння  і рухових навичок дитини.

Вік 4-5 років
Виберіть одну з історій з розділу «Створи розповідь» і додавайте фігурки одну за одною.

Вік 6-8 років
Виберіть одну з історій з розділу «Створи розповідь» і розміщуйте фігурки без дотримання черговості.

У будь-якому віці
Використовуйте Вашу уяву, розміщуючи магнітні фігурки і нескінченно комбінуючи створювані розповіді.

Діяльність з розвитку навичок
«Магнетікс» - це багатошарова магнітна гра, що є інноваційним і першим у своєму роді продуктом, яка збільшує знання дитини і розвиває його емоційні, сприймальні і рухові навички в процесі веселої гри.

Освітні переваги

Розкажіть дитині, як збирати магнітні фігурки, використовуючи приклади, зазначені в інструкції або його / її власну уяву, розповідаючи історію, «заховану» в картинках. Це прекрасна можливість розповісти про такі перваги як: дружба, взаємодія, відповідальність, діалог, взаємоповага, сімейні цінності та багато іншого.

Мовне і літературне збагачення

Назви: Візьміть різні магнітні фігурки і запитаєте: «Як це називається?»

Порівняння: Візьміть дві різні магнітні фігурки і запитайте: «Чим вони схожі? Чим відрізняються? »

Протилежності: хлопчик-дівчинка, відкрито-закрито, високий-низький.

Взаємозв'язки: Хто спить в цьому ліжечку? Чий це візочок? Чия це дитина?

Класифікація: Розподілити об'єкти по групах: наприклад, люди, меблі, посуд для їжі. Запитайте: Це тверде?  Це зроблено з дерева?

Опис функцій: Навіщо нам потрібен стілець? Коли ми використовуємо кондиціонер? Для чого потрібна лампа?

Сприйняття на слух: Які фігурки починаються на букву «А»? Назви яких фігурок закінчуються на букву «М»? Які фігурки римуються?

Навички мислення та запам'ятовування.

Розташуйте деяке число магнітних фігурок в певному порядку і покажіть їх Вашій дитині. Потім перемішайте фігурки попросіть дитину скласти їх у початковому порядку. Покажіть Вашій дитині картинку, складену з декількох фігурок. Попросіть його / її закрити очі і видалити одну або декілька фігурок. Запитайте, будь фігурок не вистачає?

Творчість і уява.

Запитайте: «Що бабуся розповідає дітям? Чий це день народження? Про що кіт розповідає собаці? Про які м'ячі питає хлопчик?» Обміркуйте ситуацію, що вимагає рішення:« Хто буде сидіти з дитиною? Куди нам слід поставити квіти? Як діти можуть допомогти бабусі? »

Вираження емоцій.

Запитайте: «Що відчувають діти, коли грають один з одним? Як себе почуває тато, коли приходить додому? Що станеться з рюкзаком, якщо дівчинка забуде покласти його на місце? »

Математичне мислення.

Взаємно-однозначна відповідність:
Попросіть Вашу дитину накрити на стіл, порахувавши кількість стільців, тарілок і чашок або приготувати спальню для дівчаток, порахувавши кількість ліжок і дівчаток.

Рахунок: Яких фігурок є тільки по одній
(Тато, бабуся)? Яких фігурок є по дві
(Взуття)? Скільки стільців? Скільки книг в книжковій шафі?

Підшукати пару: тато-мама, дідусь-бабуся, брат-сестра, маленький хлопчик-маленька дівчинка.

Рухові навички.


Попросіть Вашу дитину розмістити всі фігурки на ігровому полі в довільних комбінаціях. Створення правдоподібних картинок вимагає використання моторних навичок і координації. Розміщення магнітних фігурок на будь-яких металевих поверхнях в будинку, таких як двері холодильника, і переміщення їх активізує руки і плечові м'язи і розвиває дрібну й велику моторику рухів.

Просторова орієнтація.

Запитайте: «Де нам слід повісити картину? Хто сидить на дивані? Що знаходиться всередині шафи? Що нам слід поставити на стіл? »
Запитайте: «Що знаходиться праворуч від ліжка? Що знаходиться зліва від комода? Що знаходиться за ним? Що знаходиться під ним? Що знаходиться над ним?

Виробник Магнетіз