Рондо Варіо

Rondo Vario  Beleduc
Rondo Vario  Beleduc

Артикул № 22391

Розміри: 22.5x22.5x5 см

Ця весела гра призначена як для малюків, так і для дітей старшого віку. В неї можна гратися кількома способами. Граючи в цю гру, маленькі діти зможуть розвивати дрібну моторику рук, а трохи старші – вчитимуться швидкому реагуванню. Ця гра також сприяє правильному сприйняттю кольорів і форм.

Вік: 3 +

Кількість
игравців:
1-4

Вміст:
4 гусениці
42 дерев'яні фігури
1 кубик із кольорами
1 кубик із формами

Автор: Кірстен Хайзе

Маленькі гусениці дуже раді, адже сьогодні вони отримають новий яскравий одяг. Вибір вбрання – чималий, оскільки в наявності є безліч кольорів і фасонів. Обрати необхідну деталь гардеробу – непросто, тому гусениці вирішили кинути кубик, щоб остаточно визначитися зі своїм вбранням. Але треба бути уважним, перш ніж узяти ту чи іншу деталь гардеробу: важливо обрати не лише правильний колір, але й правильну форму

Підготовка до гри:

Кожен гравець обирає гусеницю та кладе її перед собою на стіл. 42 дерев'яні фігури розміщають у центрі стола, поряд кладуть два кубики.

Нагорода
Нагорода

Правила гри:

Наймолодший гравець починає гру, кидаючи обидва кубики. Один кубик вказує на колір, а інший – на форму. З-поміж тривимірних фігур, що лежать на столі, гравець повинен вибрати саме таку комбінацію, яка випала на кубиках. Наприклад, якщо на першому кубику випав жовтий колір, а на другому – коло, то гравець мусить знайти на столі жовту кулю та одягнути її на свою гусеницю. Якщо на кубику з формами випало серце, гравець може вибрати будь-яку дерев'яну фігуру, але того кольору, який випав на іншому кубику. Нажаль, іноді фігури потрібного кольору закінчуються, тоді гравець просто пропускає хід. Гравці намагаються одягати своїх гусениць по черзі.

Кінець гри:

Перемагає той гравець, який першим одягне шість фігур на свою гусеницю.

Версія для маленьких дітей: малюки можуть бавитися гусеницями, просто одягаючи на них різні дерев’яні фігури. В такий спосіб добре розвивається дрібна моторика рук.

Версія для старших дітей: грати треба за вищеописаними правилами, але гравці можуть шукати необхідні фігури певного кольору одночасно. Той, хто першим торкнеться фігури, має право першим одягнути її на свою гусеницю. Якщо два гравці торкаються потрібної фігури одночасно, то таку фігуру отримує кожен з них. Якщо один із гравців бере зі столу неправильну фігуру, то він повинен зняти і покласти на стіл якусь із вже одягнених на свою гусеницю фігур.

Отримайте задоволення від гусеничного показу мод!

Виробник Beleduc