Відповіді на запитання

Скільки коштує книга?

Роздрібна ціна книги 2400-2500 грн. (Для порівняння, кольорові електронні пристрої інших виробників коштують не менше 5500 грн., і дитячі книги на них попередньо не встановлюються.)

На який вік розрахована книга?

Перш за все, книга буде цікава дітям від 3 до 12 років, оскільки вона дозволяє помітно прискорити процес навчання самостійному читанню рідною мовою, а також допомагає при вивченні іноземної мови дітям будь-якого віку. Навіть дорослим буде цікаво попрактикувати в розумінні англійської розмовної мови, слухаючи цікаві розповіді з прекрасною вимовою.

Що вміє робити пристрій?

Story Book inСolor - це дитячий навчальний цифровий пристрій 3 в 1: кольорова і озвучена електронна книга + mp3 плеєр + цифрова фоторамка.

 • Книга уміє сама читати вголос казки чудовою англійською, російською і українською мовами.
 • Книга дає можливість дитині читати казки різними мовами самостійно, в режимі з відключеним звуком.
 • Сторінки казок можуть перегортатися автоматично, або вручную, з можливістю зупинитися і повторити вже прослухану сторінку.
 • Кожні 20 хвилин книга сама нагадує дітям про необхідність зробити перерву і дати відпочинок очкам.
 • Книга уміє показувати красиві слайд-шоу з ваших кольорових фотографій у форматі JPEG. Можна створити декілька альбомів, щоб дитина могла сама розглядати улюблені фотографії зі своїх поїздок. До альбомів можна додати свої звуки і музику.
 • Швидкість показу фотографій можна міняти в інтервалі від 5 секунд до 24 годин.
 • При повороті книга автоматично розвертає фотографії на 90°.
 • Книгу можна використовувати, як звичайну цифрову фоторамку.
 • Книга уміє відтворювати будь-які записані вами казки або аудіокниги у форматі mp3. Їх можна слухати за допомогою динаміка або навушників.
 • Книга легко підключається до комп'ютера для запису нових файлів, всі шнури входять в комплект.
 • Книга прочитує файли не лише з внутрішньої пам'яті, але і із зовнішніх пристроїв: USB і карт пам'яті – SD / SDHC, MMC, MS PrО, об'ємом до 16 ГБ.

Як краще використовувати книгу?

Найзручніше брати книгу з собою – в дорогу, в машину, в літак, в гості, в ресторан, до лікаря – тобто усюди, де дитину потрібно зайняти на деякий час корисною і цікавою справою. Книга працює від акумулятора і займає небагато місця у вашій сумці. Дитина зможе перегортати книги, розглядати картинки, слухати казки, згадувати про останню поїздку, розглядаючи фотографії в альбомах. А прослухати добру казку англійською мовою перед сном – це відмінне тренування для пам'яті і настрій на хороший сон.

Якщо я куплю книгу в магазині - чи будуть в ній встановлені якісь казки, або треба їх докупати на сайті?

При купівлі книги в будь-якому магазині, ви знайдете попередньо встановлені в пристрій 20 казок англійською мовою (всі вони перераховані в розділі англійських книг) і 8 казок українською мовою (Улюблена дитяча серія книг про мишеня Міко видавництва "Країна мрій"). Дітям цієї кількості вистачить надовго, адже вони так люблять читати одні і ті ж книги кілька разів на день. Крім того, ви можете записати в теку "Музика" будь-які mp3 файли: музику, аудіокниги, казки - все, що відповідає віку і інтересам вашої дитини.

Чи впорається маленька дитина з управлінням?

Так, книга дуже проста в управлінні, в ній всього 4 кнопки, не рахуючи кнопки включення і регулятора гучності, всі дії відображуються на екрані, так що будь-яке маля швидко навчиться самостійно грати з книгою.

Чим відрізняється ця книга від інших електронних книг?

Story Book incolor – світова навчальна новинка, анонсована в 2010 році. Вона продається поки що лише в США і Китаї. Аналогів кольорових дитячих електронних книг в світі немає. Основна відмінність від дорослих книг: Story Book –  не чорно-біла, а кольорова, і здатна прочитати вашій дитині книги вголос. А також книга + mp3 плеєр + кольорова фоторамка – це три інтересні дітям функції, поєднані в одному невеликому пристрої. Не варто забувати і про яскравий дитячий дизайн обкладинки і меню.

Чи можна навчити дитину іноземній мові за допомогою вашої електронної книги?

Щоб навчитися основам іноземної мови, потрібна не лише розмовна практика, але і заняття граматикою, писанням. Для цього існують спеціальні адаптовані для дітей мовні програми. А ось привчити дитину сприймати англійську мову на слух, закласти основи правильного читання і вимови іноземною мовою – дуже важлива частина навчання, і тут електронна книга стане вашим надійним помічником.

Чим корисна дитяча електронна книга для інших членів сім'ї?

Книга буде цікава для всіх вікових категорій, починаючи від малят і закінчуючи бабусями і дідусями, адже з її допомогою можна переглядати фотоальбоми і картинки, прослухувати аудіокниги і музичні файли.

Як запакована книга, чи підійде вона для дорогого подарунку?

Книга – відмінний подарунок на день народження дітям. Вона красиво упакована у велику різноколірну коробку, усередині якої знаходиться сама книга, гарний шкіряний чохол з кишеньками для sd-карт, інструкції англійською і російською мовами, мережевий адаптер, usb-шнур для ПК.

Скажіть, будь ласка, чи можу я рекомендувати вашу кольорову електронну книгу своїй дитині, що ходить до дитячого садку? Їй вже майже 6 років, але вона прекрасно знає всі букви і хоче якнайшвидше навчитися читати.

Звичайно, можете, але слідкуйте за тим, щоб вона користувалася нею тільки під наглядом дорослих. Це пов’язане з тим, що дитячий зір більш вразливий до перевантаження і його вікові особливості вимагають того, щоби Ваша дитина робила перерву у читанні, як мінімум, кожні 20 хвилин. До речі, наша електронна книга, при її використанні в режимі відтворення казок і оповідань, кожні 20 хвилин буде автоматично зупинятися і попереджати дитину про необхідність такої перерви.

Навіщо потрібна дитяча електронна книга, якщо в будинку вже є комп'ютер, PSP, Інтернет, DVD плеєр?

Story Book - це дитячий навчальний пристрій нового покоління, його не можна порівнювати з відеопристроєм. Дайте дитині комп'ютер – і віна розважатиметься, гратиме, шукатиме щось в Інтернеті. На DVD-плеєрі стане дивитися фільми або мультики. А в Story Book inСolor немає відволікаючих ігор, розваг або мультиків. Займаючись з книгою, дитина лише читатиме або слухатиме, вивчатиме мову,  розвиватиме мовлення і виразність читання. Ви самі визначаєте, що буде записане на пристрій, можна навіть створити різні теки для дітей різного віку в кожному розділі.

Яким чином можна поповнювати бібліотеку електронних казок?

Книга відтворює казки лише в спеціальному форматі .bok – цей формат отримується при обробці в спеціальній програмі текстів, картинок і звуків. Формат розроблений спеціально для Story Book і використовується лише в цьому пристрої. Придбати додаткові електронні казки англійською мовою можна на сайті виробника – компанії «Айптек» – www.ebookincolor.com. А закачати книги російською і українською мовами можна на сайті ексклюзивного представника компанії «Айптек» в Україні – ТОВ «Інтербебі» – www.interbaby.kiev.ua. Поки для скачування доступні 23 російські і 9 українських книг, але найближчим часом книг буде значно більше. Чекаємо ваших пропозицій про те, книги якою мовою і якої тематики були б цікаві вашим дітям. Можливі категорії: казки для малят, розповіді для дітей шкільного віку, навчальні книги про тварин, природу, техніку, навколишній світ, озвучені слайд-шоу у вигляді картинок з підписами за методикою Домана. Пишіть нам: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Чи можна прослуховувати казки за допомогою колонок?

Відповідь: Так, колонки можна підключити у гніздо для навушників.

Як можна змінити порядок відображення книг в Story Book?

Відповідь: Усі казки в книзі розташовуються не в алфавітному порядку, а в порядку, в якому вони були записані у пристрій. Якщо Ваша дитина віддає перевагу, наприклад, російським казкам, і Вам буде зручніше, коли при включенні Story Book вони будуть розташовані в першій книжковій шафі, - потрібно перемістити всі книжки зі Story Book у пам’ять комп’ютера, а потім ще раз записати до Story Book російські казки першими. Після чого, можна дописати туди українські і англійські книжки. В якому порядку Ви запишете файли у пам’ять пристрою, в такому і побачите їх на екрані.

Надіслати запитання